Հաշվի առնելով Բանկի մասնաճյուղեր այցելելու հնարավոր դժվարությունները, հայտնում ենք Ձեզ, որ 2018թ-ի մայիսի 1-ից մինչև մայիսի 14-ը ներառյալ վարկային պայմանագրի ժամանակացույցով սահմանված վճարումները կարող եք իրականացնել մինչև սույն թվականի մայիսի 14-ը ներառյալ, որի դեպքում դրանց նկատմամբ  չեն հաշվարկվի տույժեր և վարկը չի համարվի ժամկետանց:
Միաժամանակ, տեղեկացնում ենք, որ վարկի մարումները կարող եք կատարել նաև Cash-In տերմինալների և Easy Pay, IDram համակարգերի միջոցով՝ օգտագործելով Ձեր վարկային պայմանագրի կոդը:

We, hereby inform you that taking into account the possible difficulties in visiting the Bank’s branches, payments defined by the loan agreements for 01 May 2018 up to 12 May 2018 included  may be implemented up to 14 May 2018 included, in case of which no penalties will be calculated  against them and the loan will not be considered as overdue.
At the same time, we would like to inform that loan repayment may be also implemented through Cash-In terminals and Easy Pay, IDram systems using the code of your loan agreement.