ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿԸ շարունակում է մասնաճյուղային ցանցի արդիականացումը:
Օրերս վերաբացվեց ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ-ի <<Նորք-Մարաշ>> մասնաճյուղը,որը գտնվում է Նորքի Այգիներ 238 հասցեում:
Հաճախորդները <<Նորք-Մարաշ>> Մասնաճյուղի ծառայություններից կարող են օգտվել երկուշաբթիից ուրբաթ օրերին՝ 09:00-ից մինչև 17:30-ը:
ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ-ի <<Նորք-Մարաշ>> մասնաճյուղի կառավարիչ Մարատ Պողոսյանն իր խոսքում նշեց. <<ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ-ն իր նոր մասնաճյուղերը տեղակայում է՝ հաշվի առնելով հաճախորդենրի պահանջմունքներն ու արձագանքները, ինչպես նաև կենտրոնանալով սպասարկման համար առավել հարմարավետ և արդիական սրահներ ունենալու տեսլականի վրա:
Մեր մասնաճյուղը հագեցած է անհրաժեշտ տեխնիկայով, իսկ փորձառու ու իրենց գործի գիտակ մասնագետները պատրաստ են մեր հաճախորդներին տրամադրելու պորֆեսիոնալ ֆինանսական խորհրդատվություն, ինչպես նաև աջակցելու իրականացնել բանկային ամենատարբեր գործարքները բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթի շրջանակներում>>:
Բանկն այսօր արդեն ունի 50 մասնաճյուղ ողջ Հայաստանի տարածքում, որոնցից 27-ը՝ Երևանում, 22-ը՝ մարզերում և 1-ը՝ Արցախի Հանրապետությունում: Նման քաղաքականությամբ Բանկը շարունակում է ծավալել արդյունավետությանը միտված իր գործունեությունը և ավելացնել իր մասնաճյուղերի քանակը:

ARMECONOMBANK OJSC proceeds with modernization of branch network.
Nork Gardens address has been reopened. The customers can enjoy the services of the branch from Monday to Friday, from 09:00 to 17:30.
‘’ARMECONOMBANK OJSC locates its new branches, taking into account the customers’ needs and requirements, as well as focusing on the vision of having more convenient and up-to date service halls’’, Marat Poghosyan, Head of the branch, said in his speech.
“Our branch is equipped with the necessary equipment, and experienced and knowledgeable specialists willing to provide our clients with professional financial advice, as well as to support executing various banking transactions among the full range of banking services."
Currently, the Bank has 50 branches throughout Armenia, 27 of which are located in Yerevan, 22 in RA regions and 1 in the Republic of Artsakh. With such a policy the Bank will continue to increase the efficiency of its activities, as well as to expand the branch network.