Այսօր գործարկվեց ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ ԲԲԸ-ի <<ՆՈՐԱԳԱՎԻԹ>> մասնաճյուղը:
<<ՆՈՐԱԳԱՎԻԹ>> մասնաճյուղը գտնվում է ք. Երևան, Արշակունյաց 127/21 հասցեում: Հաճախորդները ծառայություններից կարող են օգտվել երկուշաբթիից ուրբաթ օրերին՝ 09:00-ից մինչև 17:30-ը:
Նորաբաց մասնաճյուղը հնարավորություն կտա մաքսատան այցելուներին ստանալ պրոֆեսիոնալ ֆինանսական խորհդատվություն և կատարել ֆինանսական գործարքներ անմիջապես մասքատան տարածքում:
Նորաբաց մասնաճյուղում առայժմ մատուցվելու է բանկային ծառայությունների մասնակի փաթեթը՝ տրամադրելով պրոֆեսիոնալ ֆինանսական խոհրդատվություն և ձգտելով բարձրորակ սպասարկման:
<<ՆՈՐԱԳԱՎԻԹ>> մասնաճյուղը իրականացնում է.
• Վճարահաշվարկային ծառայությունների մատուցում,
• Պետ. բյուջեի մուտքերի ապահովում,
• Բոլոր միջբանկային և ներբանկային գործառնությունները:
Մասնաճյուղը նպատակ ունի ապահովելու հաճախորդների սպասարկումը մեկ պատուհանի սկզբունքով՝ որոշումների կայացման ու հաճախորդների աջակցման հարցում լինելով ճկուն և հետևողական:
Բանկը հետագայում էլ ձգտելու է ընդլայնել իր մասնաճյուղային ցանցը և լինել հաճախորդների կողքին բոլոր անհրաժեշտ վայրերում:
Բանկն այսօր արդեն ունի 50 մասնաճյուղ ողջ Հայաստանի տարածքում, որոնցից 27-ը՝ Երևանում, 22-ը՝ մարզերում և 1-ը՝ Արցախի Հանրապետությունում: Նման քաղաքականությամբ Բանկը շարունակում է ծավալել զարգացմանը միտված իր գործունեությունը և ավելացնել իր մասնաճյուղերի քանակը:

NORAGAVIT branch is located at 127/21 Arshakunyats str., Yerevan address. Customers can enjoy the services of the branch from Monday to Friday, from 09:00 to 17:30.
The newly opened branch will give the visitors of customs house an opportunity to receive professional financial advice and execute financial transactions immediately in the customs house territory.
The branch, for the present, will render a partial package of services providing professional financial advice and striving for high quality service.
NORAGAVIT branch will render the following services:
• Rendering of Payment and Settlement Services
• Ensuring proceeds of State Budget
• Interbank and intra-bank operations
The branch aims at providing customer service with a principle of single window striving to be flexible and consistent in decision making and customer support.
The Bank will continue to expand its branch network in the future as well to be close to its customers in all the necessary places.
Currently, the Bank has 50 branches throughout RA territory, 27 of which are located in Yerevan, 22 in RA regions and 1 in the Republic of Artsakh. Thanks to this policy, the Bank proceeds to carry out development-oriented activities and increase the number of its branches.