Տոկոսների չհաշվարկման արտոնյալ ժամանակահատված
Օգտագործված վարկի դիմաց հաշվարկված տոկոսն ենթակա է ամբողջությամբ վճարման հաշվարկման օրվանից սկսած մինչև 90-րդ օրը:
Տրամադրվում է առանց երաշխավորի, առանց գույքի գրավի
Տրամադրման եղանակը և նպատակը
Վարկային գիծը տրամադրվում է անկանխիկ՝ միայն <<Արնդանե>> ՍՊԸ-ում անկանխիկ գնումներ կատարելու համար:
մինչև 5 րոպե
«ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ» ԲԲԸ մասնաճյուղերի կողմից: Բացառությամբ Նաիրի ԲԿ, Ռոսիա-1 և Արարատյան մասնաճյուղերի:
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ. Սպառողն իրավունք ունի առանց որևէ պատճառաբանության միակողմանիորեն լուծելու կրեդիտավորման պայմանագիրը դրա կնքմանը հաջորդող 7 աշխատանքային օրվա ընթացքում, եթե կրեդիտավորման պայմանագրով ավելի երկար ժամկետ նախատեսված չէ (մտածելու ժամանակ) մարելով Վարկն ամբողջությամբ և վճարելով Բանկին տարեկան փաստացի տոկոսադրույքին համապատասխան հաշվարկված տոկոսները:
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ. «Ձեր ֆինանսական տեղեկատուն» ֆիզիկական անձանց առաջարկվող ծառայությունների որոնման համեմատման և Ձեզ համար ամենաարդյունավետ տարբերակի ընտրությունը հեշտացնող էլեկտրոնային համակարգ է՝ https://www.fininfo.am/
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ. Պայմանագրի գործողության ընթացքում քաղվածքների, դրանց կրկնօրինակների, տեղեկանքների և այլ տեղեկությունների տրամադրման պայմաններին, ժամկետներին և սակագներին կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղմամբ՝ https://www.aeb.am/hy/bankayin_hashiv:
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ. Վարկի տոկոսագումարները հաշվարկվում են անվանական տոկոսադրույքի հիման վրա, իսկ տարեկան փաստացի տոկոսադրույքը ցույց է տալիս, թե որքան կարժենա վարկը ձեզ համար տոկոսագումարները և այլ վճարները սահմանված ժամկետներում և չափերով կատարելու դեպքում: Տարեկան փաստացի տոկոսադրույքի հաշվարկման կարգին կարող եք ծանոթանալ սույն հղմամբ՝ https://www.aeb.am/media/2019/06/2640.pdf

Interest-free grace period
The interest accrued on the used loan is subject to full payment up to the 90th  day starting from the calculation day
Method and purpose of provision
The credit line is provided cashless only for making non-cash purchases in “Arndane” LLC
Up to 5 minutes
Loan arrangement is implemented
By “ARMECONOMBANK” OJSC branches. With the exception of Nairi MC, Rossia-1 and Araratyan branches.
ATTENTION.Early loan repayment is allowed for which no fines and penalties are charged.
ATTENTION. The consumer / borrower / is entitled to unilaterally terminate the credit agreement without any argumentation within 7 business days after its conclusion, unless a longer term is envisaged by the credit agreement (time to think) by repaying the loan in full and paying interest calculated according to the annual effective interest rate to the Bank. Attention. Interest is calculated on the loan balance.
ATTENTION.“Your Financial Informant” is an electronic system which facilitates the search and comparison of the services offered to individuals and the selection of the most effective option for you-  https://www.fininfo.am/sparoxakan-varker
ATTENTION.To get acquainted with the tariffs of additional services rendered within the implementation of loan operations please visit the link- https://www.aeb.am/uploads/varkayin_sakangneri_havelvac.pdf
ATTENTION.To get acquainted with the terms, conditions and tariffs of the provision of statements, their copies, references and other information during the validity period of the agreement, please visit the link: https://www.aeb.am/hy/bankayin_hashiv